Landmann Sirius Landmann

Landmann Sirius

6999 Kč

Landmann Sirius od populárního výrobce Landmann - tento artikl je tady pro vás v jedinečné akci za 6999 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TPZELand12047
Do obchodu

Popis

Landmann

Tepelný plynový zářič Landmann Sirius (nerez)

 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. 

Tepelný plynový zářič LANDMANN Sirius je vybaven teleskopickým stojanem, který umožňuje variabilní nastavení výšky topidla. Zářič je dále vybaven otočným reflektorem - teplo je tak možné efektivně nasměrovat tam kam je potřeba.

Záříč je vybaven hořákem Smart-Tech s výkonem 11 kW - díky technologii Smart-Tech je výkon  srovnatelný s hořáky o výkonu 14kW, ovšem při nižší spořebě plynu až o 30 %. Díky této technologii je navíc docíleno nižší emise CO2 až o 30 % oproti standardním hořákům!!!

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry:

- Teleskopický stojan - nastavitelná výška topidla v rozmezí 185 - 220 cm

- Otočný reflektor

- Regulovatelný výkon 11 kW

- Hořák Smart-Tech - výkon srovnatelný s běžným  14 kW hořákem při nižší spořebě plynu až o 30 %

- Nižší emise CO2 o 30 % oproti standardním hořákům

- Velikost reflektoru: cca 76 cm

- Váha: cca 18,5 kg

- Výška: cca 220 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 720 g/h (při maximálním výkonu)

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- CE certifikace

- Rozměry balení: 73 x 46 x 53 cm

Parametry produktu Landmann Sirius

  • Název: Landmann Sirius
  • Cena: 6999 Kč
  • Výrobce: Landmann
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce