Lego City 60228 Start vesmírné rakety

2799 Kč

Lego City 60228 Start vesmírné rakety od značky Lego - tento produkt máte po jednoduché objednávce v bombastické akci za 2799 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AT-2260228
Do obchodu

Popis

Lego

LEGO City 60228 Start vesmírné rakety

 

Vesmírná agentura LEGO® City tě potřebuje! Připrav se na "start rakety" s tímto modelem inspirovaným NASA, který je plný vědců a astronautů. V tréninkové oblasti můžeš otestovat, jestli je kosmické vozítko připravené sbírat geody a robot nachystaný pro zkoumání krajiny a hledání zajímavých artefaktů. Nalož do rakety teleskop a pak s astronauty nastup na jednokolejku, ať se mohou dostat na palubu. Vyraz zpátky do řídicí místnosti a sleduj odpočítávání. Za chvíli to začne!

Obsahuje:

- 6 LEGO® City minifigurek: 2 astronauty, 2 vědce, ředitele a pozemního technika, a navíc figurku robota.

- Modulární, vícestupňovou raketu inspirovanou NASA, kterou lze upravit různými způsoby pomocí modulů trysek, úložiště a kokpitu pro 2 minifigurky.

- Navíc v sadě najdeš kosmické vozítko s pohyblivým ramenem, které je novinkou pro červen 2019, vesmírný teleskop se skládacími solárními panely, lupu, a navíc jednokolejnou trať se 2 vozy a několika zastávkami.

- Řídící věž s odnímatelným oknem, 2 stoly s monitory, velkoplošnými obrazovkami pro odpočítávání a monitorování teleskopu a prostorem pro vložení mobilního telefonu, a navíc taky startovací rampu s otevíracími rameny pro raketu a výzkumnou oblast s dlaždicí, kterou zdobí tajemný symbol.

- Doplňky zahrnují 2 geody, které jsou novinkou pro červen 2019, 2 helmy s modrým hledím, lupu, skener, dlaždici s tajným symbolem, kotoučovou pilu, klíč, mobilní telefon, 4 dílky vody a kameru, a navíc také oddělovač kostek.

- Stojící raketa měří přes 42 cm na výšku, 11 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

- Vesmírný teleskop měří přes 9 cm na délku a 3 cm na šířku.

- Kosmické vozítko s nataženým ramenem měří přes 5 cm na výšku, 9 cm na délku a 7 cm na šířku.

- Řídicí věž měří přes 18 cm na výšku, 13 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

- Startovací rampa se zavřenými rameny měří přes 24 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

- Jendokolejka měří přes 3 cm na výšku, 10 cm na délku a 3 cm na šířku.

- Trasa jednokolejky měří přes 8 cm na výšku, 36 cm do hloubky a 47 cm na šířku.

- Umísti mobil do řídicí věže a užij si spoustu interaktivních možností, které budeš mít k dispozici po připojení k aplikaci LEGO® City Explorers.

- Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

- Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

- Počet dílků: 837.

- Vhodné pro děti od 7 let.

Parametry produktu Lego City 60228 Start vesmírné rakety

  • Název: Lego City 60228 Start vesmírné rakety
  • Cena: 2799 Kč
  • Výrobce: Lego
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce