LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami

1639 Kč

LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami co bereme od značky Lego - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 1639 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AT-2260233
Do obchodu

Popis

Lego

LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami

 

Vyraž do města a dej si dobrotu v nově otevřeném obchodu s koblihami. Dívej se, jak jeřáb zvedá obrovskou koblihu na střechu obchodu. Pak si prohlédni všechny hračky v hračkářství. Jéé, zrovna mají ve slevě čepici s vrtulkou! Pozor, utrhl se řetěz a obrovská kobliha se kutálí pryč! Policejní strážník LEGO® City Duke DeTain jde do akce! Stihneš chytit koblihu dříve, než se odvalí pryč?

Součástí je:

- 10 LEGO® City minifigurek: policejní strážník Duke DeTain, padouch, majitel hračkářství, 2 baristé, řidič kamionu, reportér, kameraman, řidič taxi a dítě.

- Obchod s koblihami s kávovarem, otevíracími dveřmi, funkcí uvolnění obří koblihy ze střechy obchodu a bankomatem, a navíc hračkářství s balónky a policemi na hračky.

- Nákladní vůz s jeřábem se zvedacím a vysouvacím ramenem, na kterém je řetěz, podstavec pro obří koblihu s výsuvnými stabilizačními nohami, policejní motorku, taxi s odnímatelnou střechou, dodávku novinářů s otevírací střechou, satelitem, televizními obrazovkami a produkčním vybavením, a navíc kolo s deštníkem, které spatří světlo světa v červnu 2019.

- Doplňky zahrnují čepici s vrtulkou, která je novinkou pro červen 2019, medvídka, kytaru, skateboard, vláček, rybářskou síť, kameru, mikrofon, páčidlo, 5 koblih, 5 muffinů, 4 sušenky, bankovku a 5 kávových šálků.

- Nákladní vůz s jeřábem měří přes 9 cm na výšku, 28 cm na délku a 7 cm na šířku.

- Dodávka novinářů měří přes 8 cm na výšku, 11 cm na délku a 6 cm na šířku.

- Kolo s pojízdnou kavárnou měří přes 6 cm na výšku, 8 cm na délku a 4 cm na šířku.

- Taxi měří přes 5 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku.

- Policejní motorka měří přes 3 cm na výšku a 7 cm na délku.

- Obchod s koblihami měří přes 17 cm na výšku, 14 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

- Hračkářství měří přes 13 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

- Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

- Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

- Počet dílků: 790.

- Vhodné pro děti od 6 let.

Parametry produktu LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami

  • Název: LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami
  • Cena: 1639 Kč
  • Výrobce: Lego
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce