Lego DUPLO 10874 Parní vláček

1699 Kč

Lego DUPLO 10874 Parní vláček od top značky Lego - tento artikl se na vás těší ve slevové akci za 1699 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-2210874
Do obchodu

Popis

Lego

LEGO DUPLO Parní vláček

 

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go  - vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

 

Specifikace:

- Obsahuje LEGO® DUPLO® figurky strojvedoucího a dítěte, a navíc figurku veverky.

- Obsahuje sestavitelnou lokomotivu s motorem s technologií Push & Go, která svítí a vydává zvuky, vagón pro cestující, 5 barevně rozlišených akčních kostek, vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, strom a 16 dílů kolejí.

- Mezi doplňky najdete kanystr, kufřík, chleba a rýč.

- I ti nejmenší zvládnou uvést parní vláček do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit ho přidržením.

- Ukažte dětem, jak umisťovat okolo trati všech 5 barevných akčních kostek tak, aby vláček postupoval podle jejich pokynů. Vláček dokáže houkat, rozsvítit nebo zhasnout světla, doplnit palivo, změnit směr jízdy nebo zastavit.

- Rozvíjejte představivost a schopnost dětí vytvářet situační scénáře s LEGO® DUPLO® figurkami a vydejte se na nekonečnou cestu plnou dobrodružství.

- Tím ale zábava s LEGO® DUPLO® vláčkem nekončí! Stáhněte si ZDARMA aplikaci s funkcí dálkového ovládání a spoustou dalších zábavných aktivit pro nejmenší.

- Vláček a koleje obsažené v této sadě jsou kompatibilní také s vláčky z vaší stávající LEGO® DUPLO® kolekce.

- Stáhněte si doplňkovou aplikaci, která je k dispozici zcela zdarma na portálech App Store, Google Play nebo Amazon Kindle. Další informace jsou k dispozici na LEGO.cz/devicecheck

- LEGO® DUPLO® výrobky jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.

- Tento výrobek potřebuje k fungování baterie (nejsou součástí balení). Informace o typu a množství baterií jsou uvedeny na obalu.

- Pro ještě větší porci zábavy s LEGO® DUPLO® vláčky spojte se sadami 10872 Doplňky k vláčku  - most a koleje, 10875 Nákladní vlak a 10882 Koleje.

- Parní vláček s vagónem pro cestující měří přes 10 cm na výšku, 30 cm na délku a 7 cm na šířku.

- Vlakové nádraží měří přes 15 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

- Baterie 4× AAA nejsou součástí balení.

- Vhodné pro děti od 2 let

- Počet dílků: 59

Parametry produktu Lego DUPLO 10874 Parní vláček

  • Název: Lego DUPLO 10874 Parní vláček
  • Cena: 1699 Kč
  • Výrobce: Lego
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce