LEGO Friends 41380 Záchranné centrum u majáku

1999 Kč

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum u majáku od top značky Lego - tento artikl nepropásněte v neopakovatelné akci za 1999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-2241380
Do obchodu

Popis

Lego

LEGO FRIENDS Záchranné centrum u majáku

 

Připoj se ke kamarádkám Mii a Emmě v záchranném centru u majáku a hlídejte moře. Někdo volá o pomoc! Naskoč s Miou na její vodní skútr a uháněj na ostrov, kde v opuštěné chatrči uvízl lachtan. Odvez lachtana k majáku, kde ho Mia ošetří pomocí veterinářského vybavení. Jakmile mu bude líp, může si jít hrát do bazénku. Až bude po všem, vypusť ho zpět do moře po klouzačce. 

 

Součástí:

- 2 minipanenky: Mia a Emma, a navíc delfín, ptáček, želva a 2 lachtani.

- 4patrová budova s ošetřovatelskou oblastí, místem na hraní pro lachtana, odpočívadlem, TV místností, kanceláří, vyhlídkovou plošinou a molem.

- Ošetřovatelská oblast je vybavena zavěšeným bazénkem, kterým můžeš lachtana dostat do kliniky a k rentgenu.

- Na odděleném ostrově nalezneš chatrč, ze které lze vysvobodit uvízlého lachtana odstraněním prken pomocí speciální funkce.

- Doplňky zahrnují mapu k pokladu, která reaguje na vodu, světelnou kostku, veterinářskou výbavu, dílky mořského tvora a korálů, záchrannou vestu, ploutve, potápěčskou helmu, rybářský prut a vlasec, rybu, vysílačku, lupu, míč, fotoaparát, dalekohled, satelit a hrnek z městečka Heartlake.

- Maják měří více než 29 cm na výšku, 25 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

- Vodní skútr měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a 4 cm na šířku.

- Baterie 2 x LR41 (jsou součástí).

- Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS k této stavebnici. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

- Počet dílků: 602.

- Vhodné pro děti od 6 let.

Parametry produktu LEGO Friends 41380 Záchranné centrum u majáku

  • Název: LEGO Friends 41380 Záchranné centrum u majáku
  • Cena: 1999 Kč
  • Výrobce: Lego
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce