Lindr Pygmy 20/K Green line

11049 Kč

Lindr Pygmy 20/K Green line od kvalitní značky Lindr - tento hit získáte levně za 11049 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: LinP20K
Do obchodu

Popis

Lindr

Výčepní zařízení Lindr Pygmy 20/K Green Line s vestavěným kompresorem

 

Nový model PYGMY 20/K Green Line

PYGMY 20/K Green Line

- Výkonější vzduchový kompresor nastavený na 2,8 - 3,2 bar

- Moderní nerezový skelet bez šroubků

- Délka chladicí smyčky 11,5 m

- Green Line - ekologické chladivo R290, které přináší zvýšení chladícího výkonu a sníženou spotřebu energie

Výčepní zařízení PYGMY 20/K s vestavěným vzduchovým kompresorem je určeno k profesionálnímu chlazení piva, stáčení piva a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party. Domácí výčepní zařízení PYGMY 20/K svým výkonem 20 l/hod a malými rozměry 160 x 330 x 295 mm tvoří špičku mezi stolními chladiči na pivo (přibližně 30-40 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny).

Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost a výborně vychlazené pivo. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí výčepního zařízení. Chladící technologie Lindr Green Line má o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% nižší spotřebu elektrické energie.

Tento chladič je vybaven tichým vestavěným a velice kvalitním vzduchovým minikompresorem, který obsahuje tlumič a molekulový filtr nasávaného vzduchu.   Vzduchový systém je plně automatický a nastaven na pracovní tlak okolo 2,6 baru.

Kompletní konstrukce pivního chlazení i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče. Chlazení na pivo řady PYGMY a PYGMY /K byly označeny odbornou veřejností jako pivní chlazení do 25 l/hod. s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

 

Balení obsahuje:

- Chlazení na pivo

- Výčepní kohout

- Odkapní miska

- Klíč na kohouty

Parametry produktu Lindr Pygmy 20/K Green line

  • Název: Lindr Pygmy 20/K Green line
  • Cena: 11049 Kč
  • Výrobce: Lindr
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce