Marimex Dětské hřiště Marimex Play 003 - 11640129 Marimex

Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 003 | 11640129

27990 Kč

Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 003 | 11640129 s osvědčenou značkou Marimex - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 28990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 2990 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 5902020527121
Do obchodu

Popis

Marimex

Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 003 | 11640129 od populárního výrobce Marimex - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 27990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Dětské hřiště MARIMEX PLAY 003 skvěle zabaví Vaše děti a bude ozdobou každé zahrady. Hřiště má vysokou věž s velkým prostorem na hraní. Při dobývání této věže děti zažijí spoustu zábavy a budou rozvíjet svůj pohybový aparát. Z jedné strany budou šplhat jako horolezci po horolezecké stěně, která má mírný sklon a pro jištění je zde k dispozici lano. Z druhé strany se na věž dostanou jako hasiči - pomocí žebříku. Na věži je pro zábavu dětí umístěn dalekohled a kormidelní kolo, zároveň jsou zde chráněni proti pádu zábradlím a proti slunci pěknou dřevěnou střenou. Z věže se vaše děti sklouznou po 3 metry dlouhé skluzavce. Pro klidné a bezpečné hraní jsou u skluzavky, horolezecké stěny i žebříku instalovány madla. Dále si také děti budou moci hrát na pískovišti s dvěma sedáky, které se nachází pod věží. Dětské hřiště je připevněno do země pomocí kotev, které brání převrácení a pádu věže. Hřiště splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hraček. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti MARIMEX PLAY 003 je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Dětská hřiště Marimex Play disponují impregnací v barvě TEAK = vzhled dřeva je více přirozený.
Tato sada může být jednoduše rozšířena pomocí dostupných modulů a příslušenství.

Certifikát FSC®

Produkt disponuje certifikátem FSC®, který zaručuje, že při výrobě bylo šetrně zacházeno s přírodními zdroji. Organizace Forest Stewardship Council obecně podporuje ekologické, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Vybavení:

3 m skluzavka s integrovanou přípojkou na vodu (barva modrá)
kotvy upevňující sestavu k zemi
madla a zábradlí
pískoviště s dvěma sedátky
dřevěná střecha
dřevěné schody
žebřík s kovovými stupni
dřevěný materiál
kovový spojovací materiál
sada nářadí
manuál
kameny na umělou stěnu
lano
kormidlo
určeno pro max. 10 dětí
Dřevěné části hřiště jsou z borovicového dřeva
impregnace: TEAK

Výhody dětských hřišť

Kvalitní materiály

Veškeré komponenty jsou vyrobeny z robustního plastu, odolného kovu a borovicového dřeva, které je povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí.

Zábava pro všechny

Hřiště se skládají z rozličných prvků v podobě domečků, věží, skluzavek, houpaček, žebříků, lezeckých stěn, šplhacích lan a tyčí. Stačí si vybrat vhodnou sestavu podle věku dítěte.

Bezpečnost

Bezstarostné užívání je pro nás prioritou, proto všechna dětská hřiště prošla náročnými testy jakosti i bezpečnosti a splňují normy EN 71 Bezpečnosti hraček.

Rozměry:

rozměry celé sestavy: 385 x 375 x 315 cm
rozměry podesty/plošiny: 140 x 116 cm
výška podesty/plošiny: 145 cm
tloušťka sloupků: 9 x 9 cm

Hřiště jsou určena pouze pro soukromé účely. Nesmí být využíváno pro komerční využití.

Parametry produktu Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 003 | 11640129

  • Název: Marimex | Dětské hřiště Marimex Play 003 | 11640129
  • Cena: 27990 Kč
  • Výrobce: Marimex
  • EAN: 5902020527121
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce