Merkur CLASSIC C 02 Merkur

Merkur CLASSIC C 02

899 Kč

Merkur CLASSIC C 02 od oblíbeného výrobce Merkur - tento produkt doručujeme v perfektní akci za 899 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MER-3383
Do obchodu

Popis

Merkur

Stavebnice Merkur Classic C02

 

Exkluzivní stavebnice, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Všechny součástky jsou vyrobeny z tradičních materiálů av přírodních barvách, jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plast a všechny součástky jsou uloženy v papírových vložkách nebo papírových či kovových krabičkách. Součástí balení je i 20 stránková návodová knížka ve stylu 30 let. Je možné sestavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů. Ideální dárek nejen pro děti.

- Počet dílků: 929

 

O značce Merkur

Snad každý, když uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Merkurtoys je ryze česká firma, která kromě známé a v celém světě žádané kovové stavebnice produkuje i plechové vláčky v královské velikosti "0". V posledních letech se firma zaměřuje také na učební pomůcky, robotiku a mechatroniku. Pro školy nejen v České republice tak nabízí desítky edukativních pomůcek, které děti naučí manuální zručnosti a technickému myšlení. 

Parametry produktu Merkur CLASSIC C 02

  • Název: Merkur CLASSIC C 02
  • Cena: 899 Kč
  • Výrobce: Merkur
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce