Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks Merkur

Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks

10629 Kč

Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks od producenta Merkur - tento hit můžete pořídit za mimořádně nízkou cenu 10629 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MER-3819
Do obchodu

Popis

Merkur

Stavebnice Merkur MAXI Rypadlo

 

Legendární stavebnice, po které od zahájení výroby v 70. letech minulého století toužil snad každý kluk i jeho otec. Maxi kolesové rypadlo, nejslavnější a nejprodávanější stavebnice Merkur.

- Počet dílků: 2627

- Počet modelů v návodu: 1

 

O značce Merkur

Snad každý, když uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Merkurtoys je ryze česká firma, která kromě známé a v celém světě žádané kovové stavebnice produkuje i plechové vláčky v královské velikosti "0". V posledních letech se firma zaměřuje také na učební pomůcky, robotiku a mechatroniku. Pro školy nejen v České republice tak nabízí desítky edukativních pomůcek, které děti naučí manuální zručnosti a technickému myšlení. 

Parametry produktu Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks

  • Název: Merkur Maxi Důlní rypadlo 2627ks
  • Cena: 10629 Kč
  • Výrobce: Merkur
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce