MEVA 57142 ETNA Meva

MEVA 57142 ETNA

3590 Kč

MEVA 57142 ETNA od známé značky Meva - tento artikl objednávejte extra levně za 3590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TZ02002
Do obchodu

Popis

Meva

Tepelný plynový zářič Meva Etna (nerez)

 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. 

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu a je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev (alternativně na 5 kg lahev), kterou uschováte ve stojanu topidla. Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Výkon 11,7 kW

- Velikost reflektoru: cca 80 cm

- Váha: cca 20 kg

- Výška: cca 220 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 840 g/hod

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- Předpokládaná výdrž: 12 hodin

Parametry produktu MEVA 57142 ETNA

  • Název: MEVA 57142 ETNA
  • Cena: 3590 Kč
  • Výrobce: Meva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce