Meva pyramida TZ 02003 Meva

Meva pyramida TZ 02003

9999 Kč

Meva pyramida TZ 02003 pocházející od značky Meva - tento produkt posíláme po zlevnění za 9999 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TZ02003
Do obchodu

Popis

Meva

Tepelný plynový zářič Meva Pyramida (nerez)

Venkovní tepelný zářič Meva pyramidovitého tvaru v atraktivním nerezovém provedení s žáruvzdornou skleněnou trubicí pro vedení ohně, který je možné plynule regulovat. Kolem skleněné trubice je umístěn rám s ochranou mřížkou. Zářič je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. Plápolající plamen uvnitř skleněné trubice je fascinujícím designovým doplňkem.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla. Zářič je vybaven termoelektrickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla. Topidlo disponuje také kolečy pro snadný transport.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry:

- Výkon zářiče 13 kW

- Váha: 26 kg

- Rozměry: 227 x 73 x 73 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- Elektrické PIEZO zapalování

- Spotřeba plynu: 945 g/hod

- Předpokládaná výdr: 11 hodin

Parametry produktu Meva pyramida TZ 02003

  • Název: Meva pyramida TZ 02003
  • Cena: 9999 Kč
  • Výrobce: Meva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce