MEVA Vesuv Meva

MEVA Vesuv

5999 Kč

MEVA Vesuv kvalitní značky Meva - tento artikl je v tuhle chvíli ve výprodejové akci za 5999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TZ16002
Do obchodu

Popis

Meva

Tepelný plynový zářič Meva Vesuv

 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním černě lakovaném provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. Svou výškou je ideální pro altány, kam se klasické zářiče nevejdou.

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu a je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev (alternativně na 5 kg lahev), kterou uschováte ve stojanu topidla. Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Výkon 11 kW

- Průměr zářiče: 46 cm

- Váha: 12 kg

- Výška: 136 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 800 g/hod

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- Předpokládaná výdrž: 12 hodin

Parametry produktu MEVA Vesuv

  • Název: MEVA Vesuv
  • Cena: 5999 Kč
  • Výrobce: Meva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce