Pedigree Pochoutka Denta Stix Fresh Medium 7ks (180g)

114 Kč

Pedigree Pochoutka Denta Stix Fresh Medium 7ks (180g) originální od labelu Pedigree - tento artikl nakupujte extra levně za 130.16 CZK Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: PE-49744
Do obchodu

Popis

Pedigree

Pedigree kapsa Junior masový výběr, rýže v želé 12 x 100 g

 

Pedigree Junior kapsičky jsou ideálním masovým krmivem pro štěňata. Malé masové kousky tvořené kuřecím, jehněčím, hovězím či drůbežím masem v čerstvém želé bude Vašim malým miláčkům jistě chutnat. Obohaceno o rýži jako přírodního nositele vlákniny a s vitamíny představuje toto krmivo plnohodnotný pokrm, který splňuje potřeby mladých pejsků. Zcela bez cukru, chutné a dobře stravitelné pro štěňátka v prvních měsících života.

 

Složení

S kuřecím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44 %, včetně 4 % kuřecího), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cereálie (obsahuje 0,7 % rýže, což odpovídá 4 % vařené rýže), oleje a tuky (obsahuje 0,5 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5 % sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty. 

S jehněčím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44 %, včetně 4 % jehněčího), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cereálie (obsahuje 0,7 % rýže, což odpovídá 4 % vařené rýže), oleje a tuky (obsahuje 0,5 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5 % sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty.

S drůbežím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44 %, včetně 4 % drůbežího), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cereálie (obsahuje 0,7 % rýže, což odpovídá 4 % vařené rýže), oleje a tuky (obsahuje 0,5 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5 % sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty.

S hovězím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44 %, včetně 4 % hovězího), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cereálie (obsahuje 0,7 % rýže, což odpovídá 4 % vařené rýže), oleje a tuky (obsahuje 0,5 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5 % sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty.

 

Analytické složky

N-látky: 9 %, Tuky: 7 %, Anorganické látky: 2.5 %, Vláknina: 0.6 %, Vlhkost: 79 %, Vápník: 0.45 %, Fosfor: 0.3 %.

 

Doplňkové látky

Vitamín D3 (250 IE/kg), vitamín E (300 mg/kg), jodid sodný bez obsahu vody (0,6 mg/kg), pentahydrát sulfátu měďnatého (10 mg/kg), monohydrát sulfátu železnatého (15 mg/kg), monohydrátu sulfátu manganatého (8 mg/kg), monohydrát sulfátu zinečnatého (116 mg/kg).

Parametry produktu Pedigree Vital Protection kapsičky pro štěňata: masový výběr s rýží v želé 12 x 100g

  • Název: Pedigree Vital Protection kapsičky pro štěňata: masový výběr s rýží v želé 12 x 100g
  • Cena: 114 Kč
  • Výrobce: Pedigree
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce