Plynové zahradní topidlo Activa 12 kW

4999 Kč

Plynové zahradní topidlo Activa 12 kW s trendy značkou Activa - toto zboží si můžete nechat poslat levně za 4999 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TPZEActivneeko
Do obchodu

Popis

Activa

Tepelný plynový zářič Activa Inox-X Profi (nerez)

 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. 

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Regulovatelný výkon 5 - 12 kW

- Velikost reflektoru: cca 76 cm

- Váha: cca 14 kg

- Výška: cca 218 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 900 g/h (při maximálním výkonu)

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- CE certifikace

- Rozměry balení: 40 x 105 x 40 cm

Parametry produktu Plynové zahradní topidlo Activa 12 kW

  • Název: Plynové zahradní topidlo Activa 12 kW
  • Cena: 4999 Kč
  • Výrobce: Activa
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce