Purina Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken 10 kg

1079 Kč

Purina Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken 10 kg od producenta Purina Pro Plan - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 1079 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: PPP-KRM11900
Do obchodu

Popis

Purina Pro Plan

Granule pro psy Purina Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken 10 kg

Délice Chicken je kombinace křehkých kousků kuřecího masa a křupavých granulí s úžasnou vůní a ještě lepší chutí.

Nový Pro Plan Duo Délice je vytvořen na základě představ a požadavků spotřebitelů. První krmivo ve specializovaném sektoru, které kombinuje křupavé a křehké kousky s chutí, které pes neodolá.

Kompletní a 100% vyvážené krmivo.

Pro Plan Duo Délice poskytuje psům vyváženou výživu a podporuje jejich zdraví a pohodu. Pečlivě vybrané suroviny a patentovaný proces výroby zajišťují vysokou stravitelnost krmiva. Psi tak dostávají výživu, kterou potřebují, a výsledkem trávení je méně odpadních látek.

Vytříbená chuť

Hlavní složkou krmiva je hovězí maso, kuřecí maso nebo losos. Této jedinečné kombinaci křupavých granulí a křehkých kousků psi rozhodně neodolají.

Zdravé zuby

Jedinečná kombinace křupavých granulí a křehkých kousků podporuje u psů žvýkání. Mechanické působení granulí funguje jako zubní kartáček a potlačuje tvorbu zubního kamene.

Zdravé trávení

Specifické druhy vlákniny podporují zdraví trávícího traktu a pomáhají zlepšit kvalitu stolice, zatímco specifický zdroj proteinu pomáhá vyživovat střevní buňky.

Parametry produktu Purina Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken 10 kg

  • Název: Purina Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken 10 kg
  • Cena: 1079 Kč
  • Výrobce: Purina Pro Plan
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce