Schmidt Domino: Junior

199 Kč

Schmidt Domino: Junior od známé značky ADC Blackfire - tento artikl nepropásněte výhodně za 229 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-SCH51240
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Stolní hra Domino Junior

 

Speciální domino pro ty nejmladší! Dílek po dílku tvořte delší a delší barevnou řadu. Populární hra s obrázkovými motivy na kartách, která je vhodná i pro malé děti. Pomáhá rozvíjet představivost. Děti se pomocí této hry snadno naučí poznávat jednoduché motivy a počty teček a přiřazovat je k sobě. Vítězem se stává hráč, kterému se podaří nejrychleji zbavit všech svých dílků. Ostatní hráči si spočítají, pokud to už umí, celkovou hodnotu svých zbylých dílků (sečtou na nich tečky) a určí tak pořadí za vítězem. Hra je balena v praktické plechové krabičce a je vhodná na cesty.

Obsah balení:

- 28 hracích dílků

UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení.

Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.Kompletně v českém a slovenském jazyce.

UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

- Vhodné pro děti od 3 let

Parametry produktu Schmidt Domino: Junior

  • Název: Schmidt Domino: Junior
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce