SIKU John Deere Farmer Traktor 1:32 Siku

SIKU John Deere Farmer Traktor 1:32

840 Kč

SIKU John Deere Farmer Traktor 1:32 kvalitní značky Siku - toto zboží si můžete objednat ve výprodejové akci za 840 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-10433282
Do obchodu

Popis

Siku

Siku Farmer - Traktor John Deere 1:32

 

Přesná kopie traktoru John Deer 6210R, který se prohání nejen po německých polích a lukách. Kvalitní a do detailu propracovaný stroj bude tvým každodenním pomocníkem při hraní si na jednu z nejnáročnějších prací, kterou se člověk může živit.

- Měřítko 1:32

- Věk: 3+

- Materiál: kov, plast

- Rozměry: 20 x 8 x 10 cm

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Parametry produktu SIKU John Deere Farmer Traktor 1:32

  • Název: SIKU John Deere Farmer Traktor 1:32
  • Cena: 840 Kč
  • Výrobce: Siku
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce