SIKU Super - Kamion s vlekem 1:87 Siku

SIKU Super - Kamion s vlekem 1:87

499 Kč

SIKU Super - Kamion s vlekem 1:87 značky Siku - tento hit můžete sehnat s úžasnou cenovkou 499 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-10431796
Do obchodu

Popis

Siku

Siku Super - Kamion s vlekem

 

Kamion s vlekem Siku je detailně propracovaná kopie v měřítku 1:87. Podle nejnovějších bezpečnostních předpisů, mohou být sypké materiály přepravovány kamionem pouze pokud jsou pokryty plachtou. Siku tuto nejnovější regulaci přenáší i a své modely. Mercedes Actros táhne 3-osý návěs s pohyblivým sklápěčem a odnímatelnou plachtou vyrobenou z pružného plastového materiálu sloužící jako střecha. Zadní klapka na sklápěči je pohyblivá. Otevírá se vždy a je jedno, jestli je plachtě nasazená nebo není.

- Rozměr modelu: 75 x 210 x 54 mm

- Věk 3+

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Parametry produktu SIKU Super - Kamion s vlekem 1:87

  • Název: SIKU Super - Kamion s vlekem 1:87
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Siku
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce