Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2 Hanscraft

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2

4340 Kč

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2 od oblíbeného výrobce Hanscraft - toto zboží si můžete zakoupit ve výhodné akci za 4340 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 307011
Do obchodu

Popis

Hanscraft

Solární sprcha Hanscraft Blue Rainbow 2

 

Druhá z řady solárních sprch HANSCRAFT Blue Rainbow 2 je 214 cm vysoká, rozdílem oproti levnému modelu Blue Rainbow 1 je že má navíc i kohoutek na nohy, což je velmi praktická věc. Pohodlně si opláchnete nohy, například před vstupem do bazénu nebo do vířivé vany. Ohřev vody v tomto modelu je rovněž garantován černým povrchem solární sprchy. Je vybavena i designovým stříbrným pruhem uprostřed, který ocení náročnější zákazníci. Uvnitř solárních sprch je horká voda ohřátá slunečními paprsky, která se v mixovací nádrži smíchává se studenou vodu z vodovodního řádu přes zahradní hadici. Teplotu vody si regulujete jako ve vaně - pomocí pákové baterie.

Ohřev vody pomocí solární sprchy patří k EKO friendly produktům - nevyžaduje jakoukoli energetickou náročnost, nepřipojuje se do elektrické sítě, sluneční energie je zdarma. Jedná se tedy o ekologickou i ekonomickou variantu ohřevu.

 

Parametry solární sprchy

- Objem nádrže: 34 litrů

- Výška: 214 cm

- Kotvicí patka: Ano

- Chromová baterie: Ano

- Kohoutek na nohy: Ano

- EasyKlip na zahradní hadici: Ano

- Maximální tlak: 3,5 bar (50psi)

- Hmotnost: 11kg včetně balení

- Rozměry balení: 232 x 27 x 22 cm

Parametry produktu Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2

  • Název: Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2
  • Cena: 4340 Kč
  • Výrobce: Hanscraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce