Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 3 Hanscraft

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 3

5099 Kč

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 3 originální od labelu Hanscraft - tento hit pořídíte po slevě za 4699 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 307012
Do obchodu

Popis

Hanscraft

Solární sprcha Hanscraft Blue Rainbow 3

 

Solární sprcha HANSCRAFT Blue Rainbow 3 je vyrobena na rozdíl od levnějších Blue Rainbow 1 a Blue Rainbow 2 z hliníku s černým nátěrem. Levnější verze solárních sprch 1 a 2 jsou plastové. S hliníkovou konstrukcí přichází i vyšší odolnost a životnost sprch.

Sprchy na sluneční energii řady tři jsou vybaveny pákovou baterií s nastavením teploty a kohoutkem na nohy. Princip solárního ohřevu je dán zachycováním a ohříváním na povrchu tanku solárních sprch, ve kterých je nakumulována voda. V případě solárních sprch třetí řady je to 40 litrů vody.

Sprchu jednoduše instalujete pomocí kotvicí patky, napojíte na zahradní hadici a můžete používat. Nemusíte mít obavy ze spálení horkou vodou. Vnitřní konstrukce všech solárních sprch HANSCRAFT je vybavena mixážním mechanismem, který Vám vodu namíchá, přesně tak, jak si zvolíte na pákové baterii. Ta obsahuje modrou (studená voda) a červenou (teplá voda) barvu. Ohřev vody pomocí solární energie šetří životní prostředí.

Ohřev vody pomocí solární sprchy patří k EKO friendly produktům - nevyžaduje jakoukoli energetickou náročnost, nepřipojuje se do elektrické sítě, sluneční energie je zdarma. Jedná se tedy o ekologickou i ekonomickou variantu ohřevu.

 

Parametry solární sprchy

- Objem nádrže: 40 litrů

- Výška: 214 cm

- Kotvicí patka: ano

- Chromová baterie: ano

- Kohoutek na nohy: ano

- EasyKlip na zahradní hadici: ano

- Maximální tlak: 3,5 bar (50 psi)

- Hmotnost: 11kg včetně balení

- Rozměry balení: 232 x 23 x 22 cm

Parametry produktu Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 3

  • Název: Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 3
  • Cena: 5099 Kč
  • Výrobce: Hanscraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce