Spacák Husky Mini 0°C Husky

Spacák Husky Mini 0°C

1183 Kč

Spacák Husky Mini 0°C od výrobce Husky - tento artikl čeká na vás v časové omezené slevě za 1183 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2H0-8272
Do obchodu

Popis

Husky

Spací pytel Husky Mini 0°C oranžový

 

Vyrážíte často na cyklovýlety nebo prostě na svých cestách potřebujete jen šetřit každý gram? Spací pytel Husky Mini 0°C z modelové řady Mikro je se svou extra nízkou váhou a malým přepravním objemem vynikající volbou právě pro vás. Tento model je tak lehký, že jej v zavazadle téměř neucítíte. Byl vyvinut do teplejšího období, v němž vám poskytne dostatečný tepelný komfort a odolá nepřízni počasí. To vše díky perfektním použitým materiálům. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování v kapuci, zateplovací límec, léga kolem ramen pro udržení tepla, kompresní obal či vnější kapsa na drobnosti.

 

Řada spacáků Husky Mikro

Řada Mirko od české značky Husky zahrnuje extrémně lehké spací pytle, které jsou vhodné do mírnějších podmínek a teplejšího období. Svým zpracováním a moderními, vysoce kvalitními materiály zaručují všechny modely zejména nízkou hmotnost a malý přepravní objem. V doporučených podmínkách ale také dostatečný tepelný komfort, odolnost vůči nepřízni počasí a příjemné pohodlí. Spací pytle z řady MIKRO byly navrženy především pro výpravy na kolech, klasickou turistiku a všechny outdoorové aktivity, kde jsou kladeny vysoké nároky na hmotnost zavazadel. 

 

Hlavní přednosti

- Ideální pro cyklistiku a lehkou turistiku

- Hmotnost pouhých 800 gramů

- RIPSTOP úprava materiálu

- Systém pravého a levého zipu s možností spojení dvou spacáků

- Malý přepravní objem

- kompresní obal

 

Specifikace

 

- Náplň: 1 x 100 g/m2 Supreme Loft

- Konstrukce: Jednovrstvá

- Vnitřní materiál: Soft Nylon

- Vnější materiál: 210T nylon ripstop WR

- Příslušenství: Kompresní obal

- Hmotnost: 800 g

- Doporučená maximální výška osoby: 185 cm

- Rozměr sbalený: 24 x 13 cm

- Rozměr: 85 x 210 cm

- Teplotní určení: Extreme tested: 0°C; Low comfort: +8°C; High comfort: +12°C

 

CERTIFIKOVANÉ TEPLOTNÍ URČENÍ:

Komfort: spodní hranice komfortu, při které uživatel leží v uvolněné poloze na zádech v celkové tepelné rovnováze a nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek. Pro skutečně kvalitní spánek doporučujeme vybírat spacák podle hodnoty komfort.

Limit: spodní hranice, při které uživatel leží ve skrčené poloze v celkové tepelné rovnováze a ještě nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžného muže za běžných podmínek použití. Řídit se touto hodnotou doporučujeme pouze zkušeným otužilým uživatelům.

 

Extrém: spodní extrémní teplota, při které hrozí nebezpečí poškození zdraví v důsledku podchlazení. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek použití. Důrazně nedoporučujeme se řídit touto hodnotou!

Parametry produktu Spacák Husky Mini 0°C

  • Název: Spacák Husky Mini 0°C
  • Cena: 1183 Kč
  • Výrobce: Husky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce