Spací pytel Coleman Biker New -2°C (zelená/šedá) Coleman

Spací pytel Coleman Biker New -2°C (zelená/šedá)

1199 Kč

Spací pytel Coleman Biker New -2°C (zelená/šedá) populárního výrobce Coleman - toto zboží zakoupíte po slevě za 1199 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ColSPB
Do obchodu

Popis

Coleman

Spací pytel Coleman Biker New -2°C

 

Lehoučký spací pytel, navržený tak, aby co nejlépe vyhovoval pro letní cykloturistické putování, ale také při pěší či vodácké turistice. Je proto opravdu lehký a výborně sbalitelný do malého objemu, hravě se tedy vejde třeba do cyklobrašen. Díky preciznímu nepromokavému obalu s ventilem a rolovacím uzávěrem bude Biker vždy opravdovou zárukou kvalitního spánku, i kdyby vše ostatní totálně promoklo. Tvar mumie se stahovací kapucí zajistí efektivní využití izolačního výkonu odlehčeného vlákna Coletherm® Micro. Biker je perfektní všude tam, kde nehrozí nečekané mrazy a naopak hrozí, že těžká a objemná zavazadla by zkazila radost z putování. Nezanedbatelnou výhodou je fakt, že díky velikosti a použitým materiálům lze spacák vyprat i v domácí pračce.

 

Parametry produktu:

- Hmotnost: 990 g

- Záruka: 3 roky

- Vnější materiál: polyester Diamond Ripstop 210T

- Rozměr: 220 x 80/55 cm

- Izolace: mikrovlákno Coletherm® Micro 650 g

- Teplotní rozsah: Extrem: -2°C; Limit: +10°C; Komfort: +14°C

- Velikost balení: 26 x 30 x 8 cm

- Vnitřní materiál: polyester Brushed 190T

- Příslušenství: vodní vak s ventilem

- Konstrukce: jednovrstvá 1 x 100 g/m2

- Max. výška postavy: 195 cm

- Možnost spojení: ano

 

CERTIFIKOVANÉ TEPLOTNÍ URČENÍ:

Komfort: spodní hranice komfortu, při které uživatel leží v uvolněné poloze na zádech v celkové tepelné rovnováze a nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek. Pro skutečně kvalitní spánek doporučujeme vybírat spacák podle hodnoty komfort.

Limit: spodní hranice, při které uživatel leží ve skrčené poloze v celkové tepelné rovnováze a ještě nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžného muže za běžných podmínek použití. Řídit se touto hodnotou doporučujeme pouze zkušeným otužilým uživatelům.

Extrém: spodní extrémní teplota, při které hrozí nebezpečí poškození zdraví v důsledku podchlazení. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek použití. Důrazně nedoporučujeme se řídit touto hodnotou!

Parametry produktu Spací pytel Coleman Biker New -2°C (zelená/šedá)

  • Název: Spací pytel Coleman Biker New -2°C (zelená/šedá)
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce