Teddies Polštář nafukovací 43x28x9 Intex

Teddies Polštář nafukovací 43x28x9

39 Kč

Teddies Polštář nafukovací 43x28x9 od výrobce Intex - tento artikl se na vás těší s extra slevou za 59 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2990 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8590517012037
Do obchodu

Popis

Intex

Semišový nafukovací polštářek (nejen) pro děti - k vodě, na plavání, do stanu i na hraní. Tmavě modrá barva. Bez obsahu ftalátů. Speciální PVC s vnějším semišovým potahem zaručuje větší odolnost proti propíchnutí polštářku. Podélné výztuhy zaručují vyšší pevnost, tuhost a pohodlí při ležení. Technologie vnitřních výstuh I-Beam.

Informace k rozměrům postelí/lehátek
Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).
 
Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy - tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu. 

Parametry produktu Teddies Polštář nafukovací 43x28x9

  • Název: Teddies Polštář nafukovací 43x28x9
  • Cena: 39 Kč
  • Výrobce: Intex
  • EAN: 8590517012037
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce