Tepelný plynový zářič Activa Ratan Activa

Tepelný plynový zářič Activa Ratan

8499 Kč

Tepelný plynový zářič Activa Ratan od populární značky Activa - tento artikl se na vás těší při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4799 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TZ-14100
Do obchodu

Popis

Activa

Tepelný plynový zářič Activa Ratan

 

Venkovní tepelný zářič v nerezovém provedení s polyratanovým spodním krytem. Kvalitní nerezové tělo a hliníkový reflektor zajišťují spolehlivý provoz a velmi decentní vzhled. Zářič je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek.

Tento tepelný zářič je vybaven moderní technologií zaručující snížení spotřeby plynu a emisí CO2. Výkon tohoto plynového zářiče lze pohodlně ovládat otočným ovladačem.

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník, polyratan). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Regulovatelný výkon 13 kW

- Nižší emise CO2 oproti standardním hořákům

- Váha: cca 17 kg

- Výška: cca 208 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Bezpečnostní opatření - zářič se automaticky vypne při náklonu

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- CE certifikace

Parametry produktu Tepelný plynový zářič Activa Ratan

  • Název: Tepelný plynový zářič Activa Ratan
  • Cena: 8499 Kč
  • Výrobce: Activa
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce