LANDMANN 12016ST Landmann

Topidlo venkovní plynové Landmann 12016ST

4048 Kč

Topidlo venkovní plynové Landmann 12016ST co nám dodává Landmann - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 3999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TPZELand
Do obchodu

Popis

Landmann

Tepelný plynový zářič Landmann 12016ST (nerez)

 

Venkovní tepelný zářič v atraktivním nerezovém provedení je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. 

Záříč je vybaven hořákem Smart-Tech s výkonem 11 kw - díky technologii Smart-Tech je výkon  srovnatelný s hořáky o výkonu 14 kW, ovšem při nižší spořebě plynu až o 30 %. Díky této technologii je navíc docíleno nižší emise CO2 až o 30 % oproti standardním hořákům!

Zářič je vyroben z kvalitního materiálu (nerezová ocel, hliník). Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven mechanickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Regulovatelný výkon 5 - 11 kW

- Hořák Smart-Tech - výkon srovnatelný s běžným  14 kW hořákem při nižší spořebě plynu až o 30 %

- Nižší emise CO2 o 30 % oproti standardním hořákům

- Velikost reflektoru: cca 76 cm

- Váha: cca 14,3 kg

- Výška: cca 215 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 786 g/h (při maximálním výkonu)

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- CE certifikace

- Rozměry balení: 73 x 46 x 53 cm

Parametry produktu LANDMANN 12016ST

  • Název: LANDMANN 12016ST
  • Cena: 4048 Kč
  • Výrobce: Landmann
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce