Trampolína Hawaj 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky Hawaj

Trampolína Hawaj 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

4999 Kč

Trampolína Hawaj 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky co nám vyrábí Hawaj - toto zboží si můžete opatřit výhodně za 4999 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 13FT-4W8P
Do obchodu

Popis

Hawaj

Trampolína Hawaj 396 cm s vnitřní ochrannou sítí 

 

Pojďte se přidat s námi do klubu trampolínových nadšenců a pořiďte si vlastní trampolínu i vy. Budete sami překvapeni kolik nových zážitků a radosti vám a vaší rodině trampolína přinese. Absolutní zábava pro volný čas pro děti i dospělé. Mimoto jsou při této zábavě posilovány i svaly a shazujete přebytečná kila. Také plíce si přijdou na své a zapotíte se. Skákání na trampolíně aktivuje souhru levé a pravé poloviny mozku a je perfektní proti stresu.

Ručíme za 100% kvalitu našich trampolín, která je ověřená více jak 12 lety prodeje s minimálním počtem reklamací. Jsme jedni z největších prodejců trampolín na trhu. V případě potřeby máme i veškeré náhradní díly.

Vzhledem k tomu, že jsme přímý dovozce, můžeme vám nabídnout nepřekonatelné ceny za tuto kvalitu. Možná seženete někde trampolínu o něco málo levněji, ale dobře si předem rozmyslete, zda chcete koupit trochu levněji nebo opravdu dobře.

Všechny trampolíny jsou určeny pro venkovní použití, není třeba je zakrývat ani uklízet pod střechu v letních měsících. Na rozdíl od venkovních bazénů lze na trampolíně utužovat kondici po větší část roku - v našich klimatických podmínkách od března do října. Ve zbylých měsících by měla být trampolína uschována v suchu.

 

Konstrukce trampolíny

Kruhová konstrukce rámu trampolíny je vybavena pevnými T spojkami, které eliminují sváry na konstrukci a zajišťují tak maximální pevnost a preciznost celé konstrukce. Všechny trubky jsou vyrobeny z galvanizované oceli. Trubky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku, což zajišťuje výbornou ochranu proti korozi.

 

 

Vnitřní ochranná síť

Vnitřní ochranná je bezpečnější než vnější síť, jelikož brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je opatřen zipem do tvaru L a přezkami, které brání vypadnutí. Tyče držící ochrannou síť jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Tyče ochranné sítě i T spojky držící horní obruč sítě jsou vybaveny pružinovými zámky, které zabraňují nechtěnému rozpojení a zároveň usnadňují montáž trampolíny.

 

 

Skákací plocha

Materiál skákací plochy je vyroben ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Povrchová úprava brání odření kůže při dopadu.

 

Maximální kvalitu a bezpečnost zaručují:

- Silné pružiny s velkým průměrem, které se neopotřovávají a vydrží extrémně dlouho

- Kvalitní ochranný kryt pružin z PVC a PE s 15 mm pěnovou EPE výztuží

- Vysoce kvalitní skákací materiál PP Mesh, odolný proti UV záření 

- Trubky konstrukce z galvanizované oceli o průměru 38 mm bez svárů

- Pružinové zámky tyčí ochranné sítě a T spojek obruče zabraňující rozpojení a usnadňující montáž

 

Obsah balení:

-
Trampolína o průměru 396 cm

-
Vnitřní ochranná síť pro nejvyšší možnou bezpečnost dětí

- Schůdky k trampolíně s protiskluzovou úpravou

-
Veškeré potřebné nářadí pro montáž trampolíny i napnutí pružin

- Dodáváno ve 3 krabicích (rozměry krabic D x Š x V: 162 x 37 x 17 cm / 157 x 45 x 16 cm / 140 x 41 x 16 cm)

 

Technické informace a parametry:

- Průměr trampolíny / skákací plochy: 396 cm / cca 363 cm

- Počet tyčí kruhové konstrukce: 8

- Počet nohou: 4 U nohy

- Počet

Parametry produktu Trampolína Hawaj 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

  • Název: Trampolína Hawaj 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky
  • Cena: 4999 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce