Trampolína Hawaj Premium 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

10000 Kč

Trampolína Hawaj Premium 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky kvalitní značky Hawaj - tento produkt nabízíme v jedinečné akci za 10000 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 13FT-4W8P-PR
Do obchodu

Popis

Hawaj

Trampolína Hawaj Premium 396 cm s vnitřní ochrannou sítí  

 

Pojďte se přidat s námi do klubu trampolínových nadšenců a pořiďte si vlastní trampolínu i vy. Budete sami překvapeni kolik nových zážitků a radosti vám a vaší rodině trampolína přinese. Absolutní zábava pro volný čas pro děti i dospělé. Mimoto jsou při této zábavě posilovány i svaly a shazujete přebytečná kila. Také plíce si přijdou na své a zapotíte se. Skákání na trampolíně aktivuje souhru levé a pravé poloviny mozku a je perfektní proti stresu.

Ručíme za 100% kvalitu našich trampolín, která je ověřená více jak 12 lety prodeje s minimálním počtem reklamací. Jsme jedni z největších prodejců trampolín na trhu. V případě potřeby máme i veškeré náhradní díly.

Vzhledem k tomu, že jsme přímý dovozce, můžeme vám nabídnout nepřekonatelné ceny za tuto kvalitu. Možná seženete někde trampolínu o něco málo levněji, ale dobře si předem rozmyslete, zda chcete koupit trochu levněji nebo opravdu dobře.

Všechny trampolíny jsou určeny pro venkovní použití, není třeba je zakrývat ani uklízet pod střechu v letních měsících. Na rozdíl od venkovních bazénů lze na trampolíně utužovat kondici po větší část roku - v našich klimatických podmínkách od března do října. Ve zbylých měsících by měla být trampolína uschována v suchu.

 

Konstrukce trampolíny

Kruhová konstrukce rámu trampolíny je vybavena pevnými T spojkami, které eliminují sváry na konstrukci a zajišťují tak maximální pevnost a preciznost celé konstrukce. Všechny trubky jsou vyrobeny z galvanizované oceli. Trubky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku, což zajišťuje výbornou ochranu proti korozi.

 

Vnitřní ochranná síť

Vnitřní ochranná je bezpečnější než vnější síť, jelikož brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je opatřen zipem do tvaru L a přezkami, které brání vypadnutí. Tyče držící ochrannou síť jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Tyče ochranné sítě i T spojky držící horní obruč sítě jsou vybaveny pružinovými zámky, které zabraňují nechtěnému rozpojení a zároveň usnadňují montáž trampolíny.

 

Skákací plocha

Materiál skákací plochy je vyroben ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Povrchová úprava brání odření kůže při dopadu.

 

Maximální kvalitu a bezpečnost zaručují:

- Silné pružiny s velkým průměrem, které se neopotřovávají a vydrží extrémně dlouho

- Kvalitní ochranný kryt pružin z PVC a PE s 15 mm pěnovou EPE výztuží

- Vysoce kvalitní skákací materiál PP Mesh, odolný proti UV záření 

- Trubky konstrukce z galvanizované oceli o průměru 42 mm bez svárů

- Pružinové zámky tyčí ochranné sítě a T spojek obruče zabraňující rozpojení a usnadňující montáž

- Kvalitní černé práškové lakování veškerých kovových dílů, které zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost kovových dílů

 

Obsah balení:

-
Trampolína o průměru 396 cm

-
Vnitřní ochranná síť pro nejvyšší možnou bezpečnost dětí

- Schůdky k trampolíně s protiskluzovou úpravou

-
Veškeré potřebné nářadí pro montáž trampolíny i napnutí pružin

- Dodáváno ve 3 krabicích (rozměry krabic D x Š x V: 162 x 37 x 17 cm / 157 x 45 x 16 cm / 140 x 41 x 16 cm)

 

Technické i

Parametry produktu Trampolína Hawaj Premium 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

  • Název: Trampolína Hawaj Premium 396 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky
  • Cena: 10000 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce