Umělý živý plot BŘEČŤAN tmavý, role výška 1,5m x šířka 3m, 4,5m2

1899 Kč

Umělý živý plot BŘEČŤAN tmavý, role výška 1,5m x šířka 3m, 4,5m2 od společnosti Hawaj - tento produkt obchodujeme za výhodnou cenu 1899 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: GRN-209-15-DARK
Do obchodu

Popis

Hawaj

Umělý živý plot Břečťan tmavý | Role 1,5 x 3 m

 

Umělý živý plot s listy tmavého břečťanu krásně zútulní vaší zahradu, balkon, nebo terasu. Je ideální pro všechny novo-zahrádkáře, kteří chtějí mít za plotem soukromí. Plot je dodáván v celé roli, kterou lze snadno upravit nůžkami či štípačkami na požadovaný rozměr po násobcích 5 cm. Tento umělý živý plot je 1,5 m vysoký a 3 m široký. Jeho celková plocha je 4,5 m2. Instalace plotu je velmi jednoduchá.

Nosnou kostru tvoří plastový PE rastr s oky o rozměrech cca 5 x 5 cm. Dekorativní část plotu tvoří skupina dvou listů tříprstého dlanitého tvaru a břečťanu, pevně přichyceného do plastového rastru. Listy jsou velmi realistické a dokonale imitují skutečný břečťan. Konkrétně se jedná o břečťan a dřeviny podobné listům javoru, nebo vinné révy. Listy jsou tmavě zelené. Rozložení listů je pohledově oboustranné. 

Výhodami totoho umělého živého plotu jsou dlouhá životnost, realistické ztvárnění listů. Neusychají, nepřitahují hmyz. Jsou odolné vůči teplu a mrazu, neopadávají a jsou vhodné i pro alergiky.

Rozměry:

- Role - 1,5 x 3 m

- Plocha - 4,5 m2

- Oka v nosiči - 5 x 5 cm

- Materiál listu - PE + polyester

- Materiál nosiče - PE Polyethylen

Parametry produktu Umělý živý plot BŘEČŤAN tmavý, role výška 1,5m x šířka 3m, 4,5m2

  • Název: Umělý živý plot BŘEČŤAN tmavý, role výška 1,5m x šířka 3m, 4,5m2
  • Cena: 1899 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce