Umělý živý plot Buxus Long Premium - Stěna 100 x 100 cm

1199 Kč

Umělý živý plot Buxus Long Premium - Stěna 100 x 100 cm s trendy značkou Hawaj - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 1199 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: FG-LENT-1010
Do obchodu

Popis

Hawaj

Umělý živý plot Buxus Long Premium | Stěna 100 x 100 cm

 

Umělý živý plot s listy buxusu, perfektně zútulní nejen exteriér, ale i interiér. Pro vaší zahradu, teresu, balkon, nebo do hotelových prostor a restauračních zařízení, je tato dekorace krásným, bezúdržbovým doplňkem. Tento typ umělého živého plotu, patří mezi nejvyšší řadu umělých plotů v prvotřídní kvalitě s nejrealističtějším designem. Plot je dodáván jako 16 ks propojitelných dílců o rozměrech 25 x 25 cm v celkové ploše 1 m2. Tento živý plot je dodáván pouze po baleních 1 m2. Dílce je možné jednoduše upravit nůžkami, nebo štípačkami na potřebný rozměr. Dílce se spojují pomocí integrovaných otvorů a příchytek, a tak můžete vytvořit libovolný tvar plotu.

Nosnou kostru tvoří plastové dílce o rozměrech cca 25 x 25 cm s jemným rastrováním, které jsou již z výroby spojeny do rozměru 100 x 100 cm. Dekorativní část plotu tvoří hustá skupina velmi realistických listů buxusu, které jsou umístěné na zeleném rastru. Listy jsou velmi husté a větvičky odstávájí až 9 cm. Lístky mají středně zelenou barvu. Samotná instalace plotu a manipulace s lístky je velmi snadná. Tento typ plotu je tedy vhodný i pro tvorbu 3D objektů, nebo plotů na drátěné konstrukci. Plot je velmi hustý, téměř se 100% zastíněním. Rozložení listů je pohledově jednostranné.

Výhodami totoho umělého živého plotu jsou praktická údržba, dlouhá životnost, reálně ztvárnění listů. Listy neusychají ani nepřitahují hmyz. Jsou odolné vůči teplu a mrazu, neopadávají a jsou vhodné i pro alergiky.

Rozměry:

- Dílec - 100 x 100 cm

- Plocha - 1 m2

- Jednotlivé dílce - 25 x 25 cm

- Rozměr listu - 4-10 cm

- Materiál listu - PE Polyethylen

Parametry produktu Umělý živý plot Buxus Long Premium - Stěna 100 x 100 cm

  • Název: Umělý živý plot Buxus Long Premium - Stěna 100 x 100 cm
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce