Umělý živý plot Etna Premium - Stěna 50 x 50 cm

859 Kč

Umělý živý plot Etna Premium - Stěna 50 x 50 cm co nám vyrábí Hawaj - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 859 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: GRN-240
Do obchodu

Popis

Hawaj

Umělý živý plot Bobkovišeň Etna Premium | Stěna 50 x 50 cm (4 kusy)

 

Umělý živý plot s listy bobkovišně je velmi oblíbený. Nejen, že zútulní vaší zahradu, balkon nebo terasu, je vhodný také jako dekorace do interiéru hotelů či restaurací. Je vyráběn v prémiové kvalitě a jeho desing je velmi realistický. Plot je dodáván jako 4 ks propojitelných dílců 50 x 50 cm v celkové ploše 1 m2. Tento živý plot se dodává pouze po baleních 1 m2. Dílce můžete snadno upravit nůžkami, nebo štípačkami na libovolný rozměr. Dílce můžete snadno spojit pomocí integrovaných otvorů a příchytek a vytvořit si tak nekonečně velkou na sebe navazující plochu.

Nosná kostra je tvořena plastovými dílci o rozměrech cca 24 x 24 cm s jemným rastrováním, které jsou již z výroby spojeny do rozměru cca 50 x 50 cm. Instalace je velmi jednoduchá. Dekorativní část plotu tvoří velmi hustá skupina listů umístěných na zeleném rastru. Listy dokonale imitují skutečnou rostlinu bobkovišně, která se používá pro živé ploty. Listy mají různou velikost od 5 do10 cm. Zbarvení listů je do zelených odstínů v kombinaci s menším počtem červenohnědých listů. Listy odstávají od povrchu až 10 cm. Rozložení listů je pohledově jednostranné.

Výhodami totoho umělého živého plotu jsou praktická údržba, dlouhá životnost, reálně ztvárnění listů. Listy neusychají ani nepřitahují hmyz. Jsou odolné vůči teplu a mrazu, neopadávají a jsou vhodné i pro alergiky.

Rozměry:

- Dílec - 50 x 50 cm

- Plocha - 1 m2

- Jednotlivé dílce - 24 x 24 cm

- Rozměr listů - 5-10 cm

- Materiál listů - PE Polyethylen

Parametry produktu Umělý živý plot Etna Premium - Stěna 50 x 50 cm

  • Název: Umělý živý plot Etna Premium - Stěna 50 x 50 cm
  • Cena: 859 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce