Umělý živý plot Mix rostlin - Stěna 100 x 100 cm

1019 Kč

Umělý živý plot Mix rostlin - Stěna 100 x 100 cm oblíbené značky Hawaj - tento artikl je v tuhle chvíli v neopakovatelné akci za 1019 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: FG-HAL2-1010
Do obchodu

Popis

Hawaj

Umělý živý plot Mix rostlin | Stěna 100 x 100 cm

 

Tato umělá živá stěna s listy břečťanu a mixem dalších rostlin, zútulní vaší zahradu terasu i balkon. Stěna se hodí také jako dekorace do interiérových prostor. Stěna je dodávaná jako propojený dílec o rozměrech 100 x 100 cm. Její celková plocha je 1 m2. Tento umělý živý plot je vyroben v luxusní kvalitě s opravdu reálným designem. Dílce můžete snadno upravit nůžkami, nebo štípačkami na požadovaný rozměr. Jsou spojené pomocí integrovaných otvorů a příchytek, a tak si můžete vytvořit plochu různých rozměrů.

Nosná kostra je tvořena plastovým rastrem, který je složen ze 16 ks menších dílců, o rozměrech 25 x 25 cm. Samotná instalace stěny je velmi jednoduchá. Dekorativní část umělé stěny tvoří mix různých rostlin. Díky nepravidelnosti, několika velikostí, tvarů a barev listů, zajišťuje obrovskou realističnost. Zatínění je husté - 96%. Rozložení listů je pohledově jednostranné. Listy jsou zcela netoxické a bez těžkých kovů.

Výhodami totoho umělého živého plotu jsou praktická údržba, dlouhá životnost, reálně ztvárnění listů. Listy neusychají ani nepřitahují hmyz. Jsou odolné vůči teplu a mrazu, neopadávají a jsou vhodné i pro alergiky.

Rozměry:

- Dílec - 100 x 100 cm

- Plocha - 1 m2

- Jednotlivé dílce - 25 x 25 cm

- Materiál listu - PVC

Parametry produktu Umělý živý plot Mix rostlin - Stěna 100 x 100 cm

  • Název: Umělý živý plot Mix rostlin - Stěna 100 x 100 cm
  • Cena: 1019 Kč
  • Výrobce: Hawaj
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce