Vláčkodráha Bigjigs Město a vesnice 101 dílů

1660 Kč

Vláčkodráha Bigjigs Město a vesnice 101 dílů co nám vyrábí Bigjigs rail - tento produkt objednáte při právě probíhající akci za 1660 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: DD-BJT015
Do obchodu

Popis

Bigjigs rail

Dřevěná vláčkodráha Bigjigs Město a vesnice

 

Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.

- Sada obsahuje 101 dílků

- Součástí balení je vše dle obrázku

- Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu

- Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství

- Rozměry: 102 x 10 x 76 cm

- Pro děti 3+

 

O značce Bigjigs

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Parametry produktu Vláčkodráha Bigjigs Město a vesnice 101 dílů

  • Název: Vláčkodráha Bigjigs Město a vesnice 101 dílů
  • Cena: 1660 Kč
  • Výrobce: Bigjigs rail
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce