vláčkodráha - KidKraft těžební souprava

1999 Kč

vláčkodráha - KidKraft těžební souprava značky Kidkraft - tento produkt doručujeme ve slevové akci za 1999 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 17805
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Vláčkodráha KidKraft Top Bucket

 

Dřevěná vláčkodráha plná zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Dřevěná vlaková souprava je hrací set pro všechny malé průvodčí. Tato krásná vláčkodráha obsahuje 61 dílů, je vyrobena z kvalitního dřeva v kombinaci s plastem. Dílky do sebe pevně zapadají a celá dráha se snadno staví. Součástí balení je také praktická úložná krabice s víkem.

- 61 detalině propracovaných dílků

- Velká hora s funkčním jeřábem

- Různé stavební stroje a další doplňky

- Vyrobeno z dřevěných kompozitních materiálů

- Souprava je kompatibilní se značkami Bigjigs, Brio, Maxim, Woody, Ikea a další.

- Pro děti od 3 let

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu vláčkodráha - KidKraft těžební souprava

  • Název: vláčkodráha - KidKraft těžební souprava
  • Cena: 1999 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce