Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník

1619 Kč

Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník originální od labelu Vtech - tento artikl doporučujeme extra výhodně za 1619 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-ME80163628
Do obchodu

Popis

Vtech

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník

 

Diář od VTech je spolehlivě zabezpečen proti nezvaným pohledům. Tuto dětskou hračku lze ho odemknout pouze vlastní tváří nebo tajným heslem, a to díky chytré technologii rozpoznávání obličeje. Deník má dvojitý fotoaparát (přední a zadní), který zvládne nejen fotit ale i natáčet videa. Úžasná selfíčka tak nejsou žádným problémem. Ke všem fotografiím i videím lze přidat naprosto úžasné efekty, které promění každý záznam v okouzlující a nezaměnitelný originál.

Do deníku lze vložit MicroSD kartu a poslouchat tak přímo z něj svojí nejoblíbenější hudbu. Kidi Secret Safe - Můj tajný deník má plnohodnotnou klávesnici se všemi českými písmeny, se kterými lze do diáře zapsat všechny potřebné kontakty, události i zážitky.

Do diáře lze snadno uložit všechny důležité informace o kamarádech, včetně fotografie. K zapsaným poznámkám lze jednoduše vložit i fotografie, videa, smajlíky nebo třeba vtipné ikonky. Ke všem zápiskům lze přidat také hlasové poznámky.

Všechna děvčata určitě ocení zabudované kreativní studio, ve které si lze upravovat např. účes, šaty, klobouky, vyzkoušet různé barvy rtěnky, pudřenky, náušnice nebo třeba různé ozdoby do vlasů.

Zábavná aplikace, ve které se musí uživatel deníku starat o svého mazlíčka, je také jednou z mnoha zábavných aktivit, které deník přináší. Na výběr je ze 3 zvířátek:

- koťátko

- štěně

- koník

Samozřejmě nemůže ani chybět funkce budíku, včetně nastavení upozornění k naplánovaným úkolům a schůzkám. Nastavení času a data už snad nemůže být jednodušší. Je možné volit mezi 24 h časovým zobrazením a 12 hodinovým. Deník také obsahuje mnoho zábavných a vzdělávacích her, které procvičí nejenom paměť a postřeh, ale přinutí i hodně přemýšlet. Některé hry využívají k hraní pohybový senzor, takže nechybí ani pohyb při hraní her. Všechny oblíbené písničky, se přehledně zobrazí v seznamu písní.

 

Hlavní funkce:

 

- Barevný displej s funkcí rozpoznávání obličeje

- Přední a zadní fotoaparát

- Česká klávesnice

- Diář se záznamníkem a kalendářem, místem pro poznámky a denní záznamy

- Zadávání úkolů, schůzek apod. s alarmem

- Kontakty s možností vkládání poznámek a fotografií

- Make up kreativní studio - aplikace

- Moji mazlíčci - aplikace

- Moje hudba - s použitím vlastní microSd karty (není součástí)

- Fotografování a natáčení videa s možností úprav v aplikaci kreativního studia

- Možnost vytvářet vlastní animované video klipy - aplikace

- Vzdělávací a zábavné hry zaměřené na zvyšování intelektu

Vhodné pro děti od 8 let. Napájení na 4 ks AA baterií, které jsou součástí balení. Rozměr zavřeného deníku - 14 x 18 x 2,5 cm.

Parametry produktu Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník

  • Název: Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník
  • Cena: 1619 Kč
  • Výrobce: Vtech
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce