Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze

799 Kč

Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze s osvědčenou značkou Vtech - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 799 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-ME80508728
Do obchodu

Popis

Vtech

Vtech Projektor s ukolébavkami

 

 

Vtech "Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze" dokáže navodit dětem tu nejkrásnější atmosféru a pohodu při usínání. Krásně nazpívané písničky a nastavitelná hlasitost přehrávání zaručeně uspí snad úplně každé dítě. Milé fráze, které vám popřejí dobrou noc, sladké sny nebo jen pošlou pusu na dobrou noc, navozují tu správnou, možná až útulnou, náladu pro klidné, nerušené spaní. Zvuky tekoucí řeky, šumění lesa, zpěv ptáků nebo třeba šplouchání vln už jen podbarví příjemné sny. Propracovaná technologie projektoru vám nejenom umožní nastavit čas, po jakou dobu bude projektor v provozu, ale také možnost aktivace hlasem!

Použití volitelného nastavení "Aktivace hlasem" znamená, že pokud se miminko vzbudí a začne třeba lehce plakat, projektor se ihned sám aktivuje a pokusí se dítě opět zklidnit nebo i uspat. Velmi oblíbená interaktivní hračka pro nejmenší děti.

- Napájení na 3 AAA baterie, jsou součástí

- Materiál: Plast

- Vhodné pro děti od narození

- Připevňovací poutko

Parametry produktu Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze

  • Název: Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Vtech
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce