Výbušná koťátka - Přisprostlá edice

498 Kč

Výbušná koťátka - Přisprostlá edice od známého výrobce ADC Blackfire - tento hit seženete s neuvěřitelnou slevou za 498 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-ASMEKEK02CZ
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Stolní hra Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

 

Výbušná koťátka vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů.

Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Ostatní karty vám dávají možnost manipulovat s výbušnými koťátky, bránit se jim a celkově se jim držet z cesty.

Tato přisprostlá verze hry obsahuje úplnou verzi Výbušných koťátek, ale grafické zpracování jednotlivých karet bylo pozměněno a je tak natolik příšerné (nebo skvělé záleží na vkusu), že prostě nemůže být součástí standardní edice Výbušných koťátek. Balíček můžete hrát samostatně nebo v kombinaci s druhým balíčkem v počtu až 9 hráčů.

 

- Hra je určená pro mládistvé 18+ a dospělé

Parametry produktu Výbušná koťátka - Přisprostlá edice

  • Název: Výbušná koťátka - Přisprostlá edice
  • Cena: 498 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce