Whiskas adult drůbeží výběr ve šťávě 12 x 100 g

125 Kč

Whiskas adult drůbeží výběr ve šťávě 12 x 100 g od firmy MARS, kom.spol. - tento produkt dodáváme extra levně za 125 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: WHI-13325
Do obchodu

Popis

MARS, kom.spol.

Whiskas kapsa Drůběží výběr ve šťávě 12 x 100g

 

Whiskas kapsa drůběží výběr ve šťávě je kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.

Whiskas kapsa drůběží výběr ve šťávě - Whiskas Casserole jsou kapsičky pro kočky, jemné masové knedlíčky obklopené želé. Kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.Tato receptura pokrývá všechny kočičí nutriční potřeby, aby vaše kočka prožila dlouhý a spokojený život. Vyvážená kombinace minerálů pro podporu zdravého močového traktu. S obsahem zinku pro zdravou kůži a srst. Whiskas Casserole s dušenými šťavnatými kousky byl uvařen k dokonalosti, aby si pro něj Vaše kočka vždycky přiběhla.

Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (22%, včetně 4% drůbeží, 4% krůtí, 4% kachní),rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry.

Parametry produktu Whiskas adult drůbeží výběr ve šťávě 12 x 100 g

  • Název: Whiskas adult drůbeží výběr ve šťávě 12 x 100 g
  • Cena: 125 Kč
  • Výrobce: MARS, kom.spol.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce