Whiskas Adult hovězí v krémové omáčce 85 g

14 Kč

Whiskas Adult hovězí v krémové omáčce 85 g co nám vyrábí MARS, kom.spol. - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 14 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: WHI-86337
Do obchodu

Popis

MARS, kom.spol.

Vlhké krmivo pro kočky Whiskas kapsa krémová omáčka s hovězím 85 g

 

Whiskas kapsa krémová omáčka s hovězím je kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Jemné a hlavně vybrané kousky masa činí potravu přirozenější, aby si kočka užila co největší požitek z jídla. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Šťavnaté maso neobsahuje žádné umělé dochucovací a konzervační látky či barviva. Krmivo obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Je to tak jednoduché, až je to skvělé, jelikož Každý kousek je přirozeně vařený v lahodné šťávě a tak je jeho chuť prostě neodolatelná!

Složení

Maso a výrobky živočišného původu(25% včetně 4% hovězího masa), obiloviny, minerální látky, ruzné cukry.

Analytické složky

protein 6,00%

tuk 3,00%

popel 1,30%

Vlhkost 86,00%

Parametry produktu Whiskas Adult hovězí v krémové omáčce 85 g

  • Název: Whiskas Adult hovězí v krémové omáčce 85 g
  • Cena: 14 Kč
  • Výrobce: MARS, kom.spol.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce