Whiskas Casserole kapsičky pro dospělé kočky mixovaný výběr v želé 12 x 85 g

129 Kč

Whiskas Casserole kapsičky pro dospělé kočky mixovaný výběr v želé 12 x 85 g s osvědčenou značkou MARS, kom.spol. - tento produkt prodáváme extra výhodně za 129 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: WHI-89698
Do obchodu

Popis

MARS, kom.spol.

Vlhké krmivo pro kočky Whiskas kapsa Casserole mix v želé výběr 12 x 85 g

Whiskas kapsa Casserole mix v želé výběr je kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Kapsičky pro kočky, jemné masové knedlíčky obklopuje želé. 

Whiskas kapsa Casserole mix v želé výběr - Tato receptura pokrývá všechny kočičí nutriční potřeby, aby vaše kočka prožila dlouhý a spokojený život. Vyvážená kombinace minerálů pro podporu zdravého močového traktu. S obsahem zinku pro zdravou kůži a srst. Whiskas Casserole s dušenými šťavnatými kousky byl uvařen k dokonalosti, aby si pro něj Vaše kočka vždycky přiběhla.

Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (22%, včetně 4% kuřecí, 4% hovězí, 4% losos, 4% tuňák), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry.

Parametry produktu Whiskas Casserole kapsičky pro dospělé kočky mixovaný výběr v želé 12 x 85 g

  • Název: Whiskas Casserole kapsičky pro dospělé kočky mixovaný výběr v želé 12 x 85 g
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: MARS, kom.spol.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce