Whiskas granule s hovězím pro dospělé kočky 14 kg

705 Kč

Whiskas granule s hovězím pro dospělé kočky 14 kg od producenta MARS, kom.spol. - tento artikl je v tuhle chvíli při právě probíhající akci za 705 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: WHI-13938
Do obchodu

Popis

MARS, kom.spol.

Granule pro kočky Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg

 

Whiskas Dry s hovězím masem je kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem. Krmivo je sestaveno z 5 různých druhů granulí. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.

 

Whiskas Dry s hovězím masem - Krmivo Whiskas Dry s hovězím masem je vyrobeno zejména pro dospělé kočky všech plemen. Pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace pěti různých druhů granulí, včetně jedinečných křupavých polštářků s náplní, na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.

Mnoho prospěšných ingrediencí obsažených v krmivu, jaké jsou např. přírodní oleje nebo vitamíny a taurin napomáhají pro krásný, měkký a zářivě lesklý kožíšek a pro udržení výborného zraku. Správně vyvážený poměr minerálních látek dále přispívá ke zdraví močových cest kočky.

Složení

Obiloviny, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (29%, včetně 4% kuřecího masa v světle hnědých granulích), Rostlinné bílkovinné extrakty, Oleje a tuky, Minerální látky, Zelenina (4% mrkve v oranžových granulích, 4% hrášku v zelených granulích),Výrobky rostlinného původu.

Parametry produktu Whiskas granule s hovězím pro dospělé kočky 14 kg

  • Název: Whiskas granule s hovězím pro dospělé kočky 14 kg
  • Cena: 705 Kč
  • Výrobce: MARS, kom.spol.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce