Whiskas Kapsička Casserole drůbeží výběr jelly 12 x 85 g

125 Kč

Whiskas Kapsička Casserole drůbeží výběr jelly 12 x 85 g od oblíbeného výrobce MARS, kom.spol. - tento hit snadno najdete za skvělou cenu 125 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: WHI-89697
Do obchodu

Popis

MARS, kom.spol.

Vlhké krmivo pro kočky Whiskas kapsa Casserole drůbeží menu v želé 12 x 85 g

 

Whiskas kapsa Casserole drůbeží menu v želé je kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.

Whiskas kapsa Casserole drůbeží menu v želé - Whiskas Casserole jsou kapsičky pro kočky, jemné masové knedlíčky obklopené želé. Kompletní krmivo obsahuje výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu.Tato receptura pokrývá všechny kočičí nutriční potřeby, aby vaše kočka prožila dlouhý a spokojený život. Vyvážená kombinace minerálů pro podporu zdravého močového traktu. S obsahem zinku pro zdravou kůži a srst. Whiskas Casserole s dušenými šťavnatými kousky byl uvařen k dokonalosti, aby si pro něj Vaše kočka vždycky přiběhla.

Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (22%, včetně 4% drůbeží, 4% krůtí, 4% kachní),rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, různé cukry.

Parametry produktu Whiskas Kapsička Casserole drůbeží výběr jelly 12 x 85 g

  • Název: Whiskas Kapsička Casserole drůbeží výběr jelly 12 x 85 g
  • Cena: 125 Kč
  • Výrobce: MARS, kom.spol.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce