Woody 90909 Kostky v kbelíku s vkládacím víkem 100ks Woody

Woody 90909 Kostky v kbelíku s vkládacím víkem 100ks

258 Kč

Woody 90909 Kostky v kbelíku s vkládacím víkem 100ks co bereme od značky Woody - tento artikl nepropásněte po slevě za 258 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-102190909
Do obchodu

Popis

Woody

Stavebnice Woody Kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem 100 dílů

 

2 v 1 - Kyblík slouží zároveň k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů a je opatřen uchem. Kostky jsou barevné a natur. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Jsou precizně opracované. Slouží jako didaktická pomůcka pro rozvoj motoriky.

- Věk: 2+

- Rozměr kostičky: 2,5 cm

 

O společnosti Woody

Woody dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "Bezpečné hračky". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

 

Parametry produktu Woody 90909 Kostky v kbelíku s vkládacím víkem 100ks

  • Název: Woody 90909 Kostky v kbelíku s vkládacím víkem 100ks
  • Cena: 258 Kč
  • Výrobce: Woody
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce