Woody Deska s přibíjecími tvary Woody

Woody Deska s přibíjecími tvary

289 Kč

Woody Deska s přibíjecími tvary od předního výrobce Woody - tento hit seženete s neuvěřitelnou slevou za 289 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-102190707
Do obchodu

Popis

Woody

Deska s přibíjecími tvary Woody

 

Korková deska s přibíjecími tvary. Prohlubuje manuální zručnost a představivost formou hry. Dítě si může pomocí přiložených tvarů vymodelovat jakýkoli obrázek, všechny tvary musí spojit s deskou pomocí přibíjecích hřebíčků s kulatou hlavou. Demontáž je velmi snadná.

Obsah: 1 korková deska, 2 dřevěná kladívka, 100 hřebíčků, 126 dřevěných tvarů

Věk : 5+

Rozměr : 25 x 18 x 0,8 cm 

 

O společnosti Woody

Woody dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "Bezpečné hračky". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

 

Parametry produktu Woody Deska s přibíjecími tvary

  • Název: Woody Deska s přibíjecími tvary
  • Cena: 289 Kč
  • Výrobce: Woody
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce