Woody magnetický rybolov Rybičky s udičkou Woody

Woody magnetický rybolov Rybičky s udičkou

299 Kč

Woody magnetický rybolov Rybičky s udičkou s trendy značkou Woody - toto zboží zakoupíte ve výhodné akci za 299 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-102190014
Do obchodu

Popis

Woody

Magnetická hra Woody Rybičky s udičkou

 

Dřevěný proutek s magnetem zavěšeným na provázku, na který se musí nachytat rybičky. Hra rozvíjí dítě ve dvou fázích. Jednak jde o soutěživou hru, kdo naloví pomocí magnetků připevněných na udičkách více rybiček a jednak vede dítě k přemýšlení, kdy má za úkol složit rybičky tak, aby do sebe znovu zapadaly.

- Věk: 2-5

- Rozměr: 31 x 31 x 2 cm

- Délka prutu: 40 cm

 

O společnosti Woody

Woody dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "Bezpečné hračky". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

 

Parametry produktu Woody magnetický rybolov Rybičky s udičkou

  • Název: Woody magnetický rybolov Rybičky s udičkou
  • Cena: 299 Kč
  • Výrobce: Woody
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce