WOODY Vláčkodráha s mostem a nádražím 90dílů Woody

WOODY Vláčkodráha s mostem a nádražím 90dílů

1399 Kč

WOODY Vláčkodráha s mostem a nádražím 90dílů s proslulou značkou Woody - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 1399 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-102190815
Do obchodu

Popis

Woody

Vláčkodráha s mostem a nádražím Woody

 

Vláčkodráha s mostem a nádražím Woody. Obsahuje 90 kusů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi, např. silnicí. Příslušenství a doplňky obsahují: vlaky, auta, značky, postavičky, stanici, přejezd, koleje, atd.

- Věk: 3+

- Rozměry balení: 48 x 31 x 13 cm

 

O společnosti Woody

Woody dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Velká část dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "Bezpečné hračky". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Parametry produktu WOODY Vláčkodráha s mostem a nádražím 90dílů

  • Název: WOODY Vláčkodráha s mostem a nádražím 90dílů
  • Cena: 1399 Kč
  • Výrobce: Woody
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce