Zapf Baby Annabell Alexander 43 cm

1999 Kč

Zapf Baby Annabell Alexander 43 cm od oblíbené značky Zapf Creation - toto zboží si můžete nechat doručit v akci za 1999 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-12701898
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

Baby Annabell Alexander

 

Panenka Baby Annabell Alexander ve velikosti 43 cm je oblečena do dupaček a čepičky. Součástí balení je bryndák, lahvička, dudlík a náhrdelník. Panenka Baby Annabell Alexander může provázet ty nejmenší maminky panenek třeba po celý den. 

Jejda, upšouknul si! A teď se tomu hlasitě směje. Prostě typický kluk. Když Alexandera polechtáš na bříšku, bude se smát, až si z toho někdy trochu upšoukne. Co se mu po obědě nepodařilo odříhnout, musí někudy ven. Alexander má rád svou modrou lahvičku a při pití z ní hýbe pusinkou, a dokonce uslyšíš i zvuky sání. Často má hlad, to pak musí dostat rychle najíst, protože jinak se může stát, že se rozpláče a začne ronit opravdové panenkovské slzy. Naštěstí existuje spousta možností, jak ho zase uklidnit. Nejraději má, když ho jeho malá maminka pohoupe na koleni, hned se začne šťastně smát. Dáš-li mu do pusinky dudlík a Alexander ho hlasitě cumlá, to obyčejně znamená, že už je čas jít spát. Pohoupej ho dopředu a dozadu. Začne zívat, zavře očka, usne a bude hluboce oddychovat.

 

- Baby Annabell Alexander je panenka s realistickými funkcemi

- Reaguje na doteky a pohyby

- Baby Annabell umožňuje realistickou a nápaditou hru na maminku a podporuje rozvoj odpovědnosti a empatie

- Funguje na baterie

Parametry produktu Zapf Baby Annabell Alexander 43 cm

  • Název: Zapf Baby Annabell Alexander 43 cm
  • Cena: 1999 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce