Zapf Baby Born Soft Touch Little chlapeček 36 cm

1499 Kč

Zapf Baby Born Soft Touch Little chlapeček 36 cm se známou značkou Zapf Creation - tento artikl nakupujte za mimořádně nízkou cenu 1499 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-12827338
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

Baby Born Little Soft Touch chlapeček

 

My Little BABY born® Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Tělíčko panenky je neuvěřitelně hebké a je naplněné příjemným měkkým materiálem. Modrý overálek nikde neškrtí a nebrání hrám s miminkem. Chlapeček moc rád cvičí miminkovskou gymnastiku a jeho úbor a doplňky jsou k tomu velmi dobře předurčeny. Lze chlapečkovi zvedat ruce, procvičovat nožky a otáčet hlavu. Poté je nutné miminko vykoupat a pak může jít v klidu spát. Ihned jak zavře svá nádherná modrá očka, nechá si zdát o něčem krásném.

 

Součástí balení je nočník, láková plenka, lahvička, talířek se lžičkou, dudlík a rodný list.

- Originální panenka My Little BABY born® Super Soft

- Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro "hru na maminku"

- Panenka má látkové tělíčko s měkkou výplní

- Velikost panenky: 32 cm

- Pro děti od 12 měsíců

 

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born® 

Parametry produktu Zapf Baby Born Soft Touch Little chlapeček 36 cm

  • Název: Zapf Baby Born Soft Touch Little chlapeček 36 cm
  • Cena: 1499 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce