Zapf Baby Born Soft Touch Little holčička 36 cm

1499 Kč

Zapf Baby Born Soft Touch Little holčička 36 cm co nám dodává Zapf Creation - tento produkt máte na dosah ruky ve výhodné akci za 1499 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-12827321
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

Baby Born Soft Touch Little holčička 36 cm

 

Malá holčička s tělíčkem z příjemného "Soft Touch" materiálu má spoustu funkcí a malí rodiče panenek už od dvanácti měsíců si s ní užijí spoustu zábavy. Stejně jako jiná miminka, i tahle holčička má nejraději pití z lahvičky, jídlo a spánek. Když se dostatečně napije, počůrá se do plenky nebo do nočníku. I když s talířkem ve tvaru zajíčka a se lžící s motivem medvídka hodně trénuje, pořád ještě sama jíst neumí a musí jí pomoct její malá maminka. Ruce, nohy a hlavička panenky jsou pohyblivé. Panenka má pohodlný růžový obleček, navržený speciálně tak, aby ji při pohybu nikde neškrtil a nepřekážel. Po celém dni hraní a večerním koupání je BABY born Little tak unavená, že zavře oči a usne hned, jakmile ji její malá maminka uloží do postýlky. Někdy ale ještě nechce spát a roní opravdové slzy.

- BABY born Soft Touch Little

- Má sedm životních funkcí pro skvělou zábavu

- Různorodé hry s panenkami Baby Born zvyšují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot jako je zodpovědnost, komunikace a empatie

- Funguje bez baterií

- Výška 36 cm

Parametry produktu Zapf Baby Born Soft Touch Little holčička 36 cm

  • Název: Zapf Baby Born Soft Touch Little holčička 36 cm
  • Cena: 1499 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce