ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun

1199 Kč

ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun s proslulou značkou Zapf Creation - tento hit naleznete téměř zdarma za 1199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-12702604
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

Baby Annabell Little Baby Fun

 

Baby Annabell Little Baby Fun ve velikosti 36 cm v dupačkách a s čepičkou. Součástí je lahvička, plenka a hadřík. Baby Annabell Little Baby Fun je krásné miminko, které si moc rádo hraje. Když ji políbíš na čelo, oplatí ti to rozkošným zvukem polibku nebo zavolá svou maminku. Moc ráda se nechá lechtat na bříšku - směje se pak na celé kolo. Když je houpána dopředu a dozadu, tak zpívá.

Po hraní je hladová a unavená: Baby Annabell pak hladově saje z její lahvičky. A jéje, vylila pár kapiček. Nevadí, stačí je utřít hadříkem. Po napití mlíčka z lahvičky si odříhne a zase je veselá a radostně brebentí, jakmile jí její malá maminka vymění plenku. Pak se schoulí a usne v růžovém pyžamku s růžičkami a potiskem ovečky. Když Baby Annabel Little Baby Fun něžně pohoupete, pomalu zavře očka, usne, a přitom si spokojeně chrupká.

- Značková panenka Baby Annabell s životními funkcemi

- Reaguje na doteky a pohyby

- Baby Annabell umožňuje realistickou a nápaditou hru na maminku a podporuje rozvoj odpovědnosti a empatie.

- Funguje na baterie

Parametry produktu ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun

  • Název: ZAPF CREATION Baby Anabell My First Baby Fun
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce