ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft

599 Kč

ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft originální od labelu Zapf Creation - toto zboží si můžete koupit levně za 599 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AT-822524ZAP
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

My Little Baby Born Super Soft

 

My Little BABY born® Super Soft je skvělou panenkou na mazlení. Tělíčko panenky je neuvěřitelně hebké a je naplněné příjemným měkkým materiálem. Růžové dupačky jsou ozdobeny motivem létajícího balónu. Střih a zapínání dupaček je vyřešeno speciálním systémem easyFIT, tak aby i ty nejmenší ručičky dokázaly dupačky pohodlně svléknout a obléknout. K dupačkám si panenka přináší i čepičku do barvy. V balení najdete i dudlík pro panenku, který je k dupačkám připevněn růžovou mašličkou a nikdy se tak neztratí.

- Originální panenka My Little BABY born® Super Soft

- Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro "hru na maminku"

- Panenka má látkové tělíčko s měkkou výplní

- EasyFIT dupačky  - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky

- Velikost panenky: 32 cm

- Pro děti od 12 měsíců

 

BABY born® jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Holčičky si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy. BABY born® se může stát nejlepší kamarádkou, se kterou holčička sdílí svá přání a tajemství. BABY born® je i velkou parádnicí, která má k dispozici množství oblečků pro každou příležitost, vše samozřejmě podle posledních módních trendů. BABY born® rovněž podněcuje dětskou fantazii. Prostřednictvím pohádkových doplňků se může stát princeznou nebo také jezdit na koníkovi. Objevte i vy, co všechno patří do světa BABY born® 

Parametry produktu ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft

  • Název: ZAPF CREATION Panenka BABY Born My Little Super Soft
  • Cena: 599 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce